0-850-8855519

Blog

20 Mar 2020

Afyon Postası Gazetesi Merhaba

Afyon Postasının Değerli Okurları;

Hepinizi bu şehrin yetiştirdiği insanlardan biri olarak ilk köşe yazımda sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Afyon Postası Gazetesi benim için sadece Afyon’un iç sesi olarak, ilkeli yayıncılık anlayışıyla bizlere ulaşan bir yayın organı değil, sokaklarında çocukluğumun geçtiği doğduğum, ailemin hala içerisinde yaşadığı memleketimin bir parçası.

Sahip olduğum en değerli varlıklarımdan biri olan ve hayatımın her aşamasında kendisiyle gurur duyduğum, örnek aldığım Sevgili babam Ali Galip Leblebicioğlu’nun da yıllardır gazetecilik alanında farklı yayın kuruluşlarında emek verdiğini sizlerle köşe yazılarıyla, yazdığı kitaplarıyla   buluştuğunu çoğunuz biliyorsunuz.

Hal böyle olunca her ne kadar hekim olarak sizlerle sağlık konusunda yazılarımla buluşmam istensede yüzlerce bilimsel yazısı olan biri olarak, biraz zorlandım bu ilk satırlarımda.

Bütün babalar evlatlarına değerlidir muhakkak ki.

Benim babamda bana…

Kardeşim Murathan Afyon’da ortopedi alanında, bense Samsun’da enfeksiyon alanında hekimlik görevini yerine getiriyoruz.Tıp dünyasına iki evlat yetiştirmiş bir babanın evladı olarak bugün ki ilk köşe yazımı babama atıfta bulunmak istiyorum.

Onun çalışkanlığı, üretkenliği, farklı bakış açısı ve yorumları başarılarımızın en temel çimentolarını oluşturuyor…

Hayat adımlarımıza bu kadar sağlam temeller atan babam başta olmak üzere Afyon Postası Gazetesi Ailesine ve siz değerli okurlarımıza Merhaba diyorum.

Branşım ile ilgili sizlerle burada merak ettiğiniz birçok konuda en doğru bilgileri paylaşmaya çalışacağım.

Sağlıklı günlerde hep birlikte buluşmak dileğiyle.

Kalın sağlıcakla…

Prof.Dr.Hakan Leblebicioğlu